Zanger van het levenslied boeken in Plasmolen?

DAN IS DEZE ZANGER IETS VOOR U!

De echte Tino Martin kost meer dan 10 000 euro voor een half uur. Deze levensliedzanger kost slechts 450 euro! De grote hits van Tino Martin, allemaal live gezongen! Kijk bijvoorbeeld naar ‘Zij Weet het’ in het filmpje hieronder. En dit is nog maar een repetitie!

Neem nu contact voor deze levensliedzanger met Tino’s hits in Plasmolen:

 

EEN VEELZIJDIGE Nederlandstalige zanger van het levenslied boeken in Plasmolen?

Deze artiest kan eventueel allerlei leuke andere Hollandstalige songs zingen tijdens een optreden. Zeker niet alleen van Tino Martin!

Naast Tino’s hits bijvoorbeeld muziek van: André Hazes, Jan Smit, Wolter Kroes, Vinzzent, Yves Berendse, Gerard Joling, Guus Meeuwis, Frank van Etten, Django Wagner, Danny de Munk, Wesley Klein, Frank van Etten, BLØF, en vele, vele andere bekende entertainers.

Singer in Suit is veelzijdig in Nederlandse muziek. Nederpop, de allergezelligste hits, de kroegnummers en eventueel ook de gevoelige nummers. Wat u maar wilt en wat gepast is.

Neem nu contact op voor een optreden met levensliederen in Plasmolen:

Afwisselende zanger boeken in Plasmolen?

Vindt u Engelstalige muziek ook leuk tijdens een optreden? Dan is Singer in Suit meer iets voor u. Dat is dezelfde zanger, maar dan met een gevarieerd repertoire. Nederlands- en Engelstalig dus!

Deze zanger is breed in zijn repertoire. Hij zingt bijvoorbeeld pop, soul & disco, dance, top 40 en Nederlandstalig. Mensen huren deze zanger heel vaak in voor afwisselende live optredens.

Neem nu contact op voor een Nederlands- én Engelstalige zanger in Plasmolen:

BREED REPERTOIRE

Zijn playlist omvat de grootste hits, dansmuziek en de beste meezingmuziek uit de 70’s, 80’s, 90’s, 00’s, 10’s en de laatste top 40 nummers. Dat is ideaal!

FLEXIBEL

Als u wilt, kan Singer in Suit zich ook specialiseren in 1 stijl. Daarvoor is Singer in Suit ook een geschikte zanger.

BEKENDE HITS

Deze artiest zingt alleen maar bekende nummers.

ZANGER EN DJ

Singer in Suit is naast allround zanger ook allround dj! Te boeken voor middag- en avondvullende optredens, van 4 tot 6 uur. Bijvoorbeeld op:

  • Evenementen (groot en klein)
  • Verjaardagen (thuis of in de horeca)
  • Feestjes (met allerlei redenen)
  • Bruiloften, Huwelijken, Trouwfeesten, Trouwerijen
  • Thuis
  • Tuinfeesten
  • Terrassen
  • Strandtenten
  • Jaarmarkten
  • Braderieën
  • Sweet 16
  • Sweet 18
  • Sportclubs: voetbalclubs, tennisclubs, hockeyclubs en meer
  • Vrijgezellenfeesten
  • Zakelijke events
  • Personeelsfeesten
  • Team-uitjes

Neem nu contact voor een optreden iN Plasmolen:

Gevarieerde zanger boeken in Plasmolen? Ga naar de website van Singer in Suit!

Singer in Suit is een veelzijdige zanger en allround dj. Geschikt voor feestjes, bruiloften, evenementen of ‘gewoon’ bij u thuis!