Zanger van het levenslied boeken in Tilligte?

DAN IS DEZE ZANGER IETS VOOR U!

De echte Tino Martin kost meer dan 10 000 euro voor een half uur. Deze levensliedzanger kost slechts 450 euro! De grote hits van Tino Martin, allemaal live gezongen! Kijk bijvoorbeeld naar ‘Zij Weet het’ in het filmpje hieronder. En dit is nog maar een repetitie!

Neem nu contact voor deze levensliedzanger met Tino’s hits in Tilligte:

 

EEN VEELZIJDIGE Nederlandse zanger van het levenslied boeken in Tilligte?

Deze zanger kan eventueel heel veel leuke andere Nederlandse muziek zingen tijdens een live optreden. Zeker niet alleen van Tino Martin!

Naast Tino’s hits bijvoorbeeld muziek van: André Hazes, Jan Smit, Wolter Kroes, Vinzzent, Nielson, Marco Borsato, Jeroen van der Boom, Frans Duijts, Willem Barth, Henk Dissel, Pascal Redeker, Frank van Etten, 3JS, en vele, vele andere super bekende artiesten.

Singer in Suit is zeer flexibel in Hollandse muziek. Nederpop, de gezelligste hits, de kroegenhits en eventueel de gevoelige nummers. Wat u maar wilt en wat gepast is.

Neem nu contact op voor een optreden met levensliederen in Tilligte:

Gevarieerde zanger boeken in Tilligte?

Vindt u Engelstalige muziek ook leuk tijdens een optreden? Dan is Singer in Suit meer iets voor u. Dat is dezelfde zanger, maar dan met een gevarieerd repertoire. Nederlands- en Engelstalig dus!

Deze zanger is uitermate breed inzetbaar. Hij zingt bijvoorbeeld pop, soul, dance, top 40 en hits in het Nederlands. Opdrachtgevers huren Singer in Suit regelmatig in voor lekker afwisselende muziek.

Neem nu contact op voor een Nederlands- én Engelstalige zanger in Tilligte:

BREED REPERTOIRE

Zijn muziekplaylist omvat grote hits, danshits en de beste meezingers uit de jaren 70, 80, 90, 00 en 10 en de top 40 van nu. Ook uw favoriete muziek!

FLEXIBEL

Als u dat wilt, kan Singer in Suit zich ook specialiseren in 1 muziekgenre. Zo wordt Singer in Suit ook vaak geboekt.

BEKENDE HITS

Deze artiest zingt alleen maar hele bekende muziek.

ZANGER EN DJ

Singer in Suit is naast allround zanger ook allround dj! Te boeken voor middag- en avondvullende optredens, van 4 tot 6 uur. Bijvoorbeeld op:

  • Evenementen (groot en klein)
  • Verjaardagen (thuis of in de horeca)
  • Feestjes (met allerlei redenen)
  • Bruiloften, Huwelijken, Trouwfeesten, Trouwerijen
  • Thuis
  • Tuinfeesten
  • Terrassen
  • Strandtenten
  • Jaarmarkten
  • Braderieën
  • Sweet 16
  • Sweet 18
  • Sportclubs: voetbalclubs, tennisclubs, hockeyclubs en meer
  • Vrijgezellenfeesten
  • Zakelijke events
  • Personeelsfeesten
  • Team-uitjes

Neem nu contact voor een optreden in Tilligte:

Gevarieerde zanger boeken in Tilligte? Ga naar de website van Singer in Suit!

Singer in Suit is een veelzijdige zanger en allround dj. Geschikt voor feestjes, bruiloften, evenementen of ‘gewoon’ bij u thuis!